Geoblog.pl    ferdasss    Podróże    Szczyrk i okolice (03.02 - 07.02.2012)    Przebite koło, rozwalone lusterko przez DEBILNEGO KIEROWCĘ...
Zwiń mapę
2012
07
lut

Przebite koło, rozwalone lusterko przez DEBILNEGO KIEROWCĘ...

 
Polska
Polska, Kobiór
POPRZEDNIPOWRÓT DO LISTYNASTĘPNY
Przejechano 109 km
 
Około 12:30 byliśmy już na skrzyżowaniu (droga krajowa nr 1) gdzie odbijała droga na Kobiór; po ruszeniu ze świateł coś zaczęło stukać i było czuć spaloną gumę - no tak, przebita opona. Wszyscy wysiadka, szybko wystawiamy trójkąt i wyjmujemy bagaże żeby dostać się do koła zapasowego. Trójkąt ustawiliśmy tak, żeby było go widać jeszcze z tych świateł - staliśmy tak, że nie było nas widać przed łukiem. Pobocze jest dość wąskie, więc kolega odjeżdża trochę na bok i czeka aż przejadą auta żeby móc wysiąść. W pewnej chwili zamarłem... Jadą dwie ciężarówki obok siebie i to z prędkością grubo ponad dozwolone 70 km/h a uto wystaje trochę na drogę. Ciężarówka przejechała tak blisko, że rozwaliła lusterko w naszym Unie... Cała sytuacja wyglądała dość groźnie, kilka centymetrów w prawo i... lepiej nie myśleć!

Na domiar złego, okazało się, że klucz do kół jest niekompletny... Na szczęście zatrzymał się kierowca i pożyczył klucz, koło szybko wymieniliśmy ale została kwestia lusterka. No nic, podjedziemy na najbliższą stację i tam zdecydujemy co dalej.
 
POPRZEDNI
POWRÓT DO LISTY
NASTĘPNY
 
Komentarze (0)
DODAJ KOMENTARZ
 
ferdasss
Piotr Feldek
zwiedził 4% świata (8 państw)
Zasoby: 149 wpisów149 31 komentarzy31 370 zdjęć370 0 plików multimedialnych0