Geoblog.pl    ferdasss    Podróże    Wakacje 2012 - Sudety    Przygotowania i plan wyjazdu
Zwiń mapę
2012
17
sie

Przygotowania i plan wyjazdu

 
Polska
Polska, Mysłowice
POPRZEDNIPOWRÓT DO LISTYNASTĘPNY
Przejechano 0 km
 
Do mnie i taty należy przygotowanie samochodu - sprawdzenie ciśnienia w oponach, żarówek, poziomu płynu chłodniczego i oleju silnikowego. Trzeba też sprawdzić podstawowy sprzęt - lewarek, klucz do kół, obowiązkowo klucze i śrubokręty (był problem w tamtym roku bo trzeba było akumulator wykręcić i klapa), kamizelka odblaskowa, apteczka i jej zawartość, linka holownicza. Wszystko jest. Dodatkowo jakaś dobra muzyka do auta no i przydało by się CB ale to chyba w przyszłym roku ;)

Planu wyjazdu w skrócie:
18.08.2012 - dojazd do bazy wypadowej - Lubawka przez Czechy - normalnymi drogami do Ołomuńca a stamtąd tak jak lubię czyli jakimiś bocznymi, wąskimi dróżkami :)

19.08 - 29.08.2012 - Liberec (Czechy), Trójstyk granic (Polska, Czechy, Niemcy), Szklarska Poręba (muzeum Hauptmana , kopalnia kwarcu, Wysoka Kopa - najwyższy szczyt Gór Izerskich), Sztolnia w Kowarach, Karpacz (wejście na Śnieżkę), Błędne Skały, Kaplica Czaszek Czermna, Włodarz (sztolnie poniemieckie), Kłodzko i Polanica - Zdrój. Obowiązkowo Krzeszów i Zaginione laboratorium Hitlera w Kamiennej Górze oraz zamki: Chojnik, Bolków, Książ.

30.08.2012 - wyjazd do domu, prawdopodobnie przez Lubin, Wrocław i Opole :)

P.S. W Lubawce nie będzie internetu, ale postaram się dodawać relacje w miarę na bieżąco podczas wizyt w większych miastach gdzie złapie mi zasięg ;)
 
POPRZEDNI
POWRÓT DO LISTY
NASTĘPNY
 
Komentarze (0)
DODAJ KOMENTARZ
 
ferdasss
Piotr Feldek
zwiedził 4% świata (8 państw)
Zasoby: 149 wpisów149 31 komentarzy31 370 zdjęć370 0 plików multimedialnych0